Ciągnik Branson 2200

Bardzo oszczędny i cichy silnik Diesla dysponuje mocą 22 HP i dużym momentem obrotowym. Dzięki powyższym parametrom ciągnik mimo małych rozmiarów jest bardzo uniwersalny i może być wykorzystywany w pracach rolniczych, sadowniczych, ogrodniczych, komunalnych, utrzymaniu zieleni, przy obsłudze hodowli i wielu innych. Silnik Cumminsa gwarantuje wysoką kulturę pracy, rekordowo niskie zużycie paliwa, bezawaryjność i gotowość do pracy w każdych warunkach.

Wspomaganie kierownicy
W standardzie model 2200 wyposażony jest we wspomaganie kierownicy ułatwiające manewrowanie ciągnikiem w ciasnych zaułkach.

Przeniesienie napędu
Branson 2200 posiada załączany mechanicznie napęd 4×4 oraz mechaniczną blokadę tylnego mostu. Dzięki wysokosprawnym przekładnią stożkowym w przednim moście uzyskano nie tylko rekordowo mały promień zawracania, ale również wysokosprawne przeniesienie napędu na skręcone koła przednie, nawet pod obciążeniem. Ciągnik wyposażony został w skrzynie biegów 6P/2T.

Dwie prędkości tylnego WOM oraz dodatkowy środkowy WOM w standardzie
Ciągnik Branson 2200 seryjnie oferuje WOM o dwóch prędkościach obrotowych – 540 i 960 [obr/min]. Oraz dodatkowy środkowy WOM o prędkości 2500[obr/min]. Dzięki takim rozwiązaniom ciągnik nadaje się do pracy praktycznie z każdym dostępnym na rynku osprzętem. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania przedniego TUZ (trzypunktowy układ zawieszenia) wraz z hydraulicznie załączanym przednim WOM.

Koreańska prostota i niezawodność
Branson 2200 jest wielozadaniowym, prostym w konstrukcji ciągnikiem produkowanym w całości w Korei południowej. Wszystkie funkcje załączane są mechanicznie lub hydraulicznie, ciągnik nie posiada komputera i elektroniki, co gwarantuje długą żywotność i bezawaryjną eksploatację.
Standardowe wyjście hydrauliczne
Ciągnik wyposażony jest w dodatkowy obieg hydrauliczny umożliwiający pracę z różnego rodzaju osprzętem.

Duże możliwości konfiguracji
Szeroki wybór wyposażenia dodatkowego oraz kabin pozwala przystosować model 2200 do prac w rolnictwie, ogrodnictwie, sadownictwie, do utrzymania dróg, chodników, zieleni miejskiej, odśnieżania i wielu innych.

Wszystkie oferowane ciągniki posiadają homologacje oraz pełną dokumentację w języku polskim, są nowe i objęte gwarancją producenta.

Nasza firma jest wyłącznym importerem ciągników Branson w Polsce. Certyfikat Autoryzacji do wglądu w siedzibie firmy.
Tylko ciągniki zakupione w naszej firmie lub u autoryzowanych dealerów są objęte gwarancją producenta.

Ciągniki produkowane są w Korei Południowej według najwyższych standardów jakości i powtarzalności produktu.
Silniki Cummins gwarantują bezawaryjną pracę i rekordowo niskie zużycie paliwa.
Firma jest częścią Dongkuk Steel Group drugiego po Hyundaiu producenta stali w Korei Południowej.

Zdjęcia:
ciągnik branson 2200 ciągnik branson 2200 ciągnik branson 2200 ciągnik branson 2200 ciągnik branson 2200 ciągnik branson 2200 ciągnik branson 2200

Komentowanie jest wyłączone