Ciągnik Branson 5820C

Silnik
Bardzo oszczędny i cichy turbo doładowany silnik Diesla dysponuje mocą 55 HP i dużym momentem obrotowym. Dzięki powyższym parametrom ciągnik jest bardzo uniwersalny i może być wykorzystywany w gospodarstwach rolnych, sadowniczych, ogrodniczych, firmach komunalnych, przy utrzymaniu zieleni, przy obsłudze hodowli i wielu innych. Silnik Cummins gwarantuje wysoką kulturę pracy, rekordowo niskie zużycie paliwa (ok 3 litry na godzinę pracy), bezawaryjność i gotowość do pracy w każdych warunkach. Dzięki bardzo wysokiemu momentowi obrotowemu dostępnemu w pełnym zakresie obrotów, Branson 5820C może konkurować z większymi modelami oferowanymi przez konkurencję, wykonując tę samą pracę i zużywając przy tym znacznie mniej paliwa.

Wspomaganie kierownicy
W standardzie model 5820C wyposażony jest w hydrauliczne wspomaganie kierownicy ułatwiające manewrowanie ciągnikiem w ciasnych zaułkach.

Przeniesienie napędu
Branson 5820C posiada załączany mechanicznie napęd 4×4 oraz mechaniczną blokadę tylnego mostu. Dzięki wysokosprawnym przekładnią stożkowym w przednim moście uzyskano nie tylko rekordowo mały promień zawracania, ale również wysokosprawne przeniesienie napędu na skręcone koła przednie, nawet pod obciążeniem. Ciągnik wyposażony został w zsynchronizowaną skrzynie biegów 12/12 oraz zsynchronizowany rewers umieszczony przy kierownicy ułatwiający pracę z ładowaczem czy innym osprzętem wymagającym częstych zmian kierunku jazdy.

Ekonomiczna prędkość WOM
Ciągnik Branson 5820C seryjnie oferuje WOM o prędkości obrotowej – 540 dostępnej przy dwóch zakresach prędkości silnika. Przy ustawieniu przełącznika w pozycję 540E, robocza prędkość obrotowa WOM dostępna jest już przy 1700 obr/min. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie zużycia paliwa nawet o 32% w stosunku do przełożenia standardowego oraz pracę silnika w zakresie maksymalnego momentu obrotowego. Ciągnik nadaje się do pracy praktycznie z każdym dostępnym na rynku osprzętem odpowiednim do jego mocy. Załączanie WOM oraz przełączanie pomiędzy zależnym i niezależnym trybem pracy następuje za pomocą przełącznika elektrohydraulicznego.

Koreańska prostota i niezawodność
Branson 5820C jest wielozadaniowym, prostym w konstrukcji ciągnikiem produkowanym w całości w Korei południowej. Wszystkie funkcje załączane są mechanicznie lub hydraulicznie, ciągnik nie posiada komputera i elektroniki, co gwarantuje długą żywotność i bezawaryjną eksploatację.
Standardowe wyjście hydrauliczne
Ciągnik wyposażony jest w dwa dodatkowe tylne obiegi hydrauliczne umożliwiające pracę z różnego rodzaju osprzętem.
Branson 5820C wyposażony jest również w dwa dodatkowe przednie wyjścia hydrauliczne przystosowane do pracy z ładowaczem lub przednim TUZ sterowane oryginalnie zabudowanym joystickiem.

Duże możliwości konfiguracji
Szeroki wybór akcesoriów i wyposażenia dodatkowego oferowanego przez firmę BRANSON lub czołowych Europejskich dostawców, pozwala przystosować model 5820C do prac w rolnictwie, ogrodnictwie, sadownictwie, do utrzymania dróg, chodników, zieleni miejskiej, odśnieżania i wielu innych.
Najpopularniejsze pozycje z długiej listy osprzętu to ładowacze, przednie TUZy, przednie WOMy, kosiarki i wiele innych).

Wszystkie oferowane ciągniki posiadają homologacje oraz pełną dokumentację w języku polskim, są nowe i objęte gwarancją producenta.

Nasza firma jest wyłącznym importerem ciągników Branson w Polsce. Certyfikat Autoryzacji do wglądu w siedzibie firmy.

Ciągniki produkowane są w Korei Południowej według najwyższych standardów jakości i powtarzalności produktu.
Silniki Cummins gwarantują bezawaryjną pracę i rekordowo niskie zużycie paliwa.
Firma jest częścią Dongkuk Steel Group drugiego po Hyundaiu producenta stali w Korei Południowej.

Wszystkie ciągniki są nowe i objęte gwarancją producenta. Prowadzimy magazyn części na potrzeby serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Oferujemy mobilne serwisy na terenie całej POLSKI.

zdjęcia:
ciągnik branson 5820C ciągnik branson 5820C ciągnik branson 5820C ciągnik branson 5820C ciągnik branson 5820C ciągnik branson 5820C

Komentowanie jest wyłączone