Dotacje

Formularz kwalifikacyjny / Dofinansowanie do zakupu maszynyDANE KONTAKTOWE:

Nazwisko i imię osoby kontaktowej(*)

Nazwa firmy (*)

Tel. kontaktowy (*)

Adres email (*)INFORMACJE DOTYCZĄCE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ


Profil działalności(*):
handlowausługowaprodukcyjna


Forma prawna(*)


Produkty/usługi oferowane/wykonywane w ramach działalności ?(*)


Ilość osób zatrudnionych wraz z wskazaniem etatów ? liczą się tylko osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Warunkiem uczestniczenia w projekcie jest zatrudnianie min. 1 pracownika na um. o pracę.(*)


Model maszyny jaki Państwa interesuje, ewentualnie oczekiwany udźwig bądź wysokość podnoszenia(*)


Liczba osób którym zakup maszyny poprawi warunki pracy(*)


Czy firma nie zalega z płatnościami wobec ZUS?(*)


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty związanej z finansowaniem działalności gospodarczej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) firmie P.H.U MARMUR z siedzibą w Wojcieszowie, ul. Bolesława Chrobrego 233a, NIP 611-112-23-76.

*-pola wymagane

*Wysyłając wiadomość oświadczam, że:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.H.U. Marmur Mirosława Pakosz z siedzibą B. Chrobrego 233a 59-550 Wojcieszów.

Komentowanie jest wyłączone