O firmie

P.H.U. MARMUR

P.H.U MARMUR to rodzinna firma z długą tradycją. W latach od 1976 do lat 90, firma zajmowała się produkcją maszyn dla branży kamieniarskiej służących do transportowania, formowania i obróbki kamienia. Od końca lat osiemdziesiątych funkcjonował też zakład kamieniarski zajmujący się produkcją kamienia budowlanego opierający się w większości na maszynach własnej konstrukcji. W 1996 roku oferta została poszerzona o ładowarki kołowe na potrzeby firm kamieniarskich, kopalni i zakładów wydobywczych z biegiem czasu oferta poszerzała się o coraz to nowe i mniejsze modele o bardziej uniwersalnym zastosowaniu. Wieloletnia bliska kooperacja z producentami pozwoliła do rozwój oferowanych maszyn i dostosowanie ich do specyficznych wymagań rynku.

Nasza firma nie jest typową firmą handlową zajmująca się kupnem i sprzedażą. Bliska współpraca z producentami oraz klientami pozwala nam uczestniczyć we wszystkich etapach życia maszyny zaczynając od projektowania, testowania, produkcji i eksploatacji. Takie podejście pozwala bezpośrednio wpływać na rozwój oferowanych maszyn i konfigurować sprzęt zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Dysponując odpowiednią wiedzą i doświadczeniem jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu lub jeśli to konieczne dostarczyć maszynę wyprodukowaną jednostkowo zgodnie ze specyfikacją oczekiwaną przez Klienta.

Wyłączny importer w Polsce od 1996 roku.

W branżach budowlanych i rolniczych niezbędne są solidne i wytrzymałe maszyny o prostej konstrukcji, które poradzą sobie w najtrudniejszych warunkach. Wybierając ładowarki teleskopowe, ładowarki przegubowe kołowe czy wózki widłowe, warto uwzględnić opinię o producencie oraz jakość proponowanego przez niego sprzętu. Maszyny i urządzenia mają zapewniać efektywną i wygodną pracę w każdych warunkach eksploatacji, a ponadto pracować cicho i bezawaryjnie. Ładowarki kołowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w takich obszarach jak kształtowanie krajobrazu, pracach polowych, pracach komunalnych, remontach kanałów i wodociągów, pracach budowlanych i wielu innych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt dostosowany do potrzeb i budżetu każdego Klienta. Proponujemy szeroki wachlarz urządzeń takich jak ładowarki kołowe, ładowarki przegubowe, ładowarki teleskopowe, osprzęt do ładowarek, terenowe wózki widłowe, teleskopowe wózki widłowe. Wszystkie oferowane maszyny posiadają pełną dokumentację w języku Polskim i spełniają normy wymagane dla tego typu sprzętu w UE. Każda maszyna posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

Jako wyłączny importer oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, dostęp do części zamiennych, wsparcie techniczne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru sprzętu do potrzeb Klientów.
Jesteśmy dystrybutorem maszyn takich marek jak Bawoo, KMM czy Taian. Kompaktowe ładowarki są wyposażone w innowacyjne funkcje i rozwiązania, pozwalające na jeszcze większą wydajność pracy i niezawodność. Ciągły rozwój oferowanych maszyn od 1996 roku gwarantuje wydajną i bezawaryjną pracę oraz optymalną konfigurację maszyn do zmieniających się potrzeb rynku.

Dbamy o to, aby nasze urządzenia były łatwe do konserwacji i wyróżniały się niskim poziomem hałasu silnika. Państwa komfort i doskonała widoczność z kabiny oraz sterowanie za pomocą joysticka sprawi, że praca będzie przyjemna i wydajna. Przestrzenne, szczelne kabiny w proponowanych urządzeniach doskonale wygłuszają dźwięk. Urządzenia wyposażone w joystick pozwalają na znaczne zwiększenie wydajności pracy zarówno z widłami, łyżką, jak i innym osprzętem.